Cięcie kabli

Cięcie kabli – profesjonalna obróbka przewodów

cięcie kabliProdukcją kabli wszelkiego typu zajmujemy się od niemal 30 lat. Doświadczenie, rozległa wiedza techniczna oraz zaawansowany park maszynowy pozwoliły nam rozszerzyć zakres oferowanych usług również o profesjonalną obróbkę kabli. Jedną z nich jest cięcie przewodów oraz ich odizolowanie. To rozwiązanie dedykowane m.in. producentom urządzeń elektrycznych i elektronicznych, którzy poszukują kabli o konkretnej długości, już przygotowanych do dalszych etapów procesu produkcyjnego.

Cięcie przewodów – dlaczego my?

  • Podejmujemy się cięcia przewodów każdego typu – bez względu na to, jak precyzyjnie wykonane muszą być powierzone nam prace.
  • Tniemy i izolujemy zarówno kable standardowe, wielożyłowe, jak i wstążkowe z zaciskiem złącz typu IDC, Micro-Match czy PicoFlex.
  • Wykonujemy cięcie kabli oraz inne zadania związane z ich obróbką – pracując przede wszystkim na przewodach naszej produkcji, ale jesteśmy otwarci również na inne formy współpracy.
  • Cięcie przewodów, które wykonujemy, dostarcza naszym Klientom gotowych do wykorzystania produktów.
  • Jesteśmy niezwykle doświadczonym przedsiębiorstwem w branży kablowej. Dzięki temu realizujemy również nietypowe i niestandardowe zamówienia na cięcie kabli.

Współpraca z nami to gwarancja:

  • wszechstronnej i kompleksowej obsługi – jako producent przewodów zapewniamy fachowe doradztwo techniczne oraz indywidualnie dostosowujemy ofertę do potrzeb Klientów,
  • uzyskania produktów o parametrach technicznych zgodnych ze wskazaną specyfikacją – wszystko za sprawą nowoczesnych urządzeń do cięcia i obrabiania kabli oraz doświadczonego i wysoce wykwalifikowanego zespołu pracowników,
  • sprawnej realizacji zlecenia oraz dostawy gotowych kabli w dowolne miejsce na terenie Europy.

Aby ustalić szczegółowe warunki finansowe oraz techniczne współpracy, wystarczy skontaktować się z nami. Najprościej zrobić to za pomocą dostępnego na stronie internetowej formularza.