Kable do monitorów

Wysokiej klasy kable do monitorów

kable do monitorów - kable do monitora

Aby monitor wyświetlał obraz przesyłany przez komputer, musi zostać z nim połączony. Dziś odbywa się to przede wszystkim za pomocą kabli SVGA. Charakterystyczna, niebieska wtyczka o typowym kształcie jest kompatybilna ze wszystkimi monitorami CRT/LCD – sprawia to, że kable do monitorów są w pełni uniwersalnym produktem.

W ofercie MCI znajdą Państwo wysokiej jakości kable SVGA. Każdy z nich powstaje w ściśle kontrolowanym środowisku, zgodnie z restrykcyjnymi standardami jakości. Dlatego kable do monitora są przeznaczone nie tylko do wykorzystania w domowym / biurowym sprzęcie multimedialnym, ale także do zastosowań przemysłowych.

 

Kable do monitorów i nie tylko

Kable SVGA standardowo są stosowane do połączenia monitora z komputerem stacjonarnym. To jednak nie jedyne zastosowanie tego produktu. Można z niego skorzystać również:

  • podłączając do komputera (z wejściem VGA, zarówno stacjonarnego, jak i laptopa) projektor multimedialny – to idealne rozwiązanie m.in. podczas prezentacji biznesowych czy prowadzenia zajęć edukacyjnych,
  • przekazując obraz z komputera do telewizora (starszej generacji).

Nasze kable do monitorów można również wykorzystać w profesjonalnych systemach monitoringu CCTV i do innych profesjonalnych działań.

Dlaczego warto zamówić nasze kable do monitorów?

MCI to doświadczony producent kabli, który działa na rynku polskim oraz europejskim od lat. W naszej ofercie znajdą Państwo pełną gamę kabli oraz przewodów, włączając w to kable patchcord, spiralne, do aparatów fotograficznych, czy właśnie kable do monitorów.

Połączenie zdobywanego przez lata know-how z innowacyjnymi technikami produkcji oraz precyzyjnie dobranymi materiałami sprawia że każdy kabel SVGA dostępny w ofercie:

  • zapewni szybką transmisję danych bez szumów i zniekształceń,
  • będzie pracował zgodnie ze standardami najnowocześniejszego sprzętu elektronicznego,
  • wyróżnia się niezawodną trwałością – zapewni nieprzerwany transfer danych przez lata.

W gamie produktów MCI znajdą Państwo różnej długości kable do monitora– dostosowane zarówno do wykorzystania w domowym, jak i profesjonalnym sprzęcie. Przyjmujemy również zlecenia na kable do monitora na zamówienie.

Szczegółowe informacje o ofercie przekaże nasz doradca. Jeżeli potrzebne są Państwu kable do monitora, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Oferujemy również między innymi kable usb do drukarki czy kable spiralne.