Narzędziownia

obróbka metali cnc

Obróbka metali i elementów metalowych

Jednym z obszarów naszej działalności jest toczenie precyzyjne wraz z obróbką metali CNC. Specjalizujemy się w produkcji tzw. małych, precyzyjnych elementów toczonych.
80% naszej produkcji stanowią detale o średnicy od 4 do 20 mm. Wykonujemy również elementy większe do 40 do 45 mm. W ramach wykonywania szerokorozumianej obróbki metali CNC świadczymy również usługi frezowania, gwintowania, nabijania, cięcia, przycinania, bębnowania i wygładzania oraz toczenie w metalu. Dla wygody naszych klientów świadczymy usługi kompletne wraz z wymaganym wykończeniem. Zamówienia zewnętrzne realizujemy już do 100 szt. detalu.

Szerokorozumiana obróbka metali to jedna z naszych specjalności. W ramach usług oferujemy obróbkę elementów metalowych wykonanych z miedzi, stali, aluminium i mosiądzu. Obróbka miedzi oraz innych metali, a także elementów z tworzyw sztucznych pozwala nam jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby i oczekiwania zróżnicowanego Klienta. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszymi usługami z zakresu obróbki metali i elementów metalowych, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Nasz Doradca odpowie na wszystkie pytania i pomoże w wyborze najbardziej optymalnej formy obróbki detalu. Narzędziownia w której wykonywane są wszystkie produkty, w tym elementy toczone znajduje się na terenie Żyrardowa k. Warszawy.
 

NASZE USŁUGI

Posiadamy bogate doświadczenie, wysoko wykwalifikowanych pracowników oraz w pełni wyposażony park maszynowy, dzięki czemu możemy realizować nawet nietypowe zamówienia naszych klientów, oraz służyć im pomocą i fachową radą w opracowywaniu najlepszych rozwiązań w zakresie toczenia małych elementów oraz obróbki metali CNC.

Toczenie małych elementów

Specjalizujemy się w toczeniu małych, precyzyjnych elementów z prętów stalowych, aluminiowych, miedzianych, mosiężnych oraz z tworzywa sztucznego oferując naszym klientom usługi, takie jak toczenie miedzi, toczenie tworzywa, toczenie CNC stali, toczenie precyzyjne mosiądzu i aluminium, a także obróbka miedzi. Toczenie elementów pozwoli na uzyskanie przedmiotów o różnych kształtach: walce, czy kule. Skomplikowane geometrie nie są dla nas problemem, tylko wyzwaniem, które chcemy dla Państwa wykonać z jak największą precyzją i w jak najszybszym czasie. Cena jest bardzo zindywidualizowana, ponieważ zależy ona od rodzaju maszyn jakie zostają wykorzystane do toczenia elementów i zużytych materiałów.

Specjalizujemy się w toczeniu małych, precyzyjnych elementów z prętów stalowych, aluminiowych, miedzianych, mosiężnych oraz z tworzywa sztucznego.
Produkcja Zakładu Ślusarskiego obejmuje szeroka gamę produktów, wykonujemy m.in. wszelkiego rodzaju: słupki, szpilki, trzpienie, sworznie, rdzenie, wałki, kołki, bolce, śruby, osie dźwigni, rolki, rozety wsporniki, popychacze, dystanse izolacyjne, wtyki, złączki, łączniki, przekładki, podkładki, tuleje, tulejki oraz wiele innych detali, jak i całych podzespołów.

Gwintowanie CNC

W zależności od potrzeb naszych klientów świadczymy również usługi gwintowania detali (gwintowanie CNC zewnętrzne) oraz otworów (gwintowanie CNC wewnętrzne). Gwintowanie CNC pozwala nam uzyskać precyzyjne nacięcia niezależnie od wielkości detalu, co pozwala nam na realizację nawet najbardziej wymagających zleceń. Zlecenia na gwintowanie realizujemy już od 100 sztuk detalu, umożliwiając Państwu skalowanie zamówień adekwatnie do bieżących potrzeb przedsiębiorstwa. 

Obróbka metali CNC – pozostałe usługi

Toczenie małych elementów oraz gwintowanie CNC to usługi, które świadczymy najczęściej. Nie są to jednak jedyne usługi z zakresu szerokorozumianej obróbki metali CNC, jakie możemy wykonać. Świadczymy również usługi frezowania, nabijania, cięcia, przycinania, bębnowania, wygładzania, galwanizowania, a także toczenie w metalu. Zlecenia na obróbkę metali CNC oraz toczenie precyzyjne realizujemy już od 100 sztuk detalu, umożliwiając Państwu skalowanie zamówień adekwatnie do bieżących potrzeb przedsiębiorstwa.  Zapraszamy do współpracy firmy poszukujące pewnego i solidnego dostawcy, gwarantującego szeroką gamę precyzyjnych usług najwyższej jakości i w konkurencyjnej cenie.

Bogate doświadczenie poparte nowoczesnym parkiem maszynowym oraz kwalifikacjami naszego Zespołu pozwala nam świadczyć usługi najwyższej jakości, dzięki czemu obróbka metali oraz obróbka elementów metalowych dostarcza precyzyjnie przygotowane detale cechujące się precyzją wykonania oraz wysoką powtarzalnością wyrobu gotowego, tak pod względem rozmiaru, jak i kształtu. Elementy toczone powstają w nowoczesnych zakładzie produkcyjnym. Narzędziownia znajduje się na terenie Żyrardowa k. Warszawy.

Zajmujemy się również produkcją kabli elektrycznych – oferujemy między innymi kable spiralne czy lutowanie przewodów.