Kable na zamówienie

Kable, przewody, wiązki kablowe… bez tych elementów połączenie różnych urządzeń elektrycznych czy elektronicznych w jedną sieć byłoby niemożliwe. Jako producent kabli z niemal 30-letnim doświadczeniem w branży doskonale to rozumiemy. Wiemy również, że standardowe przewody połączeniowe nie zawsze się sprawdzają. Czasem standardowy kabel USB, patchcord czy kabel do monitora nie oferuje parametrów technicznych, które odpowiadają potrzebom urządzenia. Wówczas najlepiej sprawdzają się kable na wymiar – przygotowywane na indywidualne zamówienie.

Jeśli interesują Państwa kable połączeniowe wykonywane na wymiar, zapraszamy do współpracy z MCI. Zaawansowany park maszynowy oraz rozległa wiedza branżowa pozwalają nam realizować nawet najbardziej skomplikowane zamówienia. Nasi inżynierowie wspólnie z Państwem zaprojektują idealny przewód połączeniowy każdego typu, a MCI wyprodukuje je od A do Z, troszcząc się o wysoką powtarzalność oraz perfekcyjnie dopasowane parametry techniczne.

Jakie przewody na zamówienie znajdują się w naszej ofercie?

Mówiąc najprościej: oferujemy przewody połączeniowe każdego typu. Bez względu na to, jakie zastosowanie ma mieć potrzebny Państwu przewód połączeniowy i jakie parametry techniczne musi spełniać – eksperci MCI sprostają oczekiwaniom.

Nasze kable na wymiar mogą dostosować się do potrzeb Klientów z różnorodnych branż, m.in.: obronnej, samochodowej, transportowej, przemysłowej, IT, energetycznej, transportowej czy medycznej.

Jak powstają przewody połączeniowe na zamówienie?

Proces ich produkcji przebiega w kilku etapach – wszystko w trosce o to, aby końcowy produkt sprostał nawet najbardziej niestandardowym oczekiwaniom.

  • Pierwszym krokiem jest rozmowa z Klientem i omówienie zastosowania, jakiemu ma służyć nowy przewód połączeniowy oraz oczekiwanych parametrów technicznych. Nasi eksperci dokładnie przeanalizują sytuację wyjściową.
  • Na kolejnym etapie do pracy przystępują specjaliści MSI. Przygotowujemy projekt oraz specyfikację, jaka wyróżniać będzie nowe kable połączeniowe. Prezentujemy ją Państwu do akceptacji.
  • Gdy warunki techniczne produktu spełnią oczekiwania, przystępujemy do procesu produkcyjnego. Odbywa się on w ściśle kontrolowanych warunkach. Dbamy o to, aby sprostać najbardziej restrykcyjnym normom jakościowym – wszystko po to, aby nasze przewody na zamówienie idealnie odpowiadały oczekiwaniom.
  • Wyprodukowane przewody połączeniowe są dostarczane pod wskazany adres – realizujemy zamówienia na terenie całej Europy.

Jak rozpocząć współpracę? Wystarczy wypełnić formularz kontaktowy, który znajduje się na naszej stronie internetowej. Prosimy o krótkie określenie w nim swoich oczekiwań wobec niestandardowych przewodów. Nasz doradca skontaktuje się z Państwem i omówi szczegóły współpracy.

Jako producent przewodów elektrycznych oferujemy szeroki asortyment produktów, w tym między innymi kable spiralne i kable do monitora.