Praca

Praca

Obecnie nasza firma poszukuję osób na stanowisko:

Operator wtryskarki

Zakres obowiązków:

  • Obsługa wtryskarek
  • Przygotowywanie maszyn, form i narzędzi zgodnie z ustalonym planem produkcji
  • Dbanie o porządek w miejscu pracy
  • Kontrola wyrobu pod względem jakościowym
  • Prace około produkcyjne.

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • stałą pensję +
  • miłą atmosferę w miejscu pracy

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość procesów obsługi maszyn z branży tworzyw sztucznych
  • zaangażowanie
  • umiejętność pracy samodzielnej i zespołowej
  • ambicja i chęć podnoszenia kwalifikacji
  • wysoka kultura osobista

Przedstawiciel Handlowy

  • pozyskiwanie nowych klientów
  • sprzedaż produktów i usług oferowanych przez firmę
  • analiza rynku i konkurencji
  • tworzenie dobrego wizerunku firmy
  • przygotowywanie ofert oraz przyjmowanie zamówień
  • prowadzenie dokumentacji handlowej

Oferujemy:

  • stałą pensję + premię od sprzedaży
  • niezbędne narzędzia do pracy

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku przedstawiciela handlowego
  • umiejętność obsługi programów komputerowych – MS Office
  • umiejętność analizowania, tworzenia raportów, podejmowania decyzji
  • łatwe i szybkie nawiązywanie kontaktów
  • kreatywność
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość branży

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez MCI Sp. z o.o. z siedzibą w Żyrardowie.”

Aplikację proszę wysyłać na:
praca@mciproduction.pl